top of page

o mnie...

mgr inż. arch.
Katarzyna Gajewska vel Ołdakowska

  Jestem absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. 

 

  Moją pasją jest projektowanie wnętrz. Zajmuję się tym od kilkunastu lat. Pracowałam dla firm deweloperskich przy budowie wielu z Warszawskich osiedli mieszkaniowych. Współpracując z klientami opracowałam projekty zmian aranżacyjnych dla setek mieszkań. 

  Wielką przygodą i ogromnym zawodowym doświadczeniem była praca przy prestiżowym i luksusowym projekcie Złota 44 w Warszawie. Przez 5 lat pomagałam klientom w przeprowadzaniu zmian aranżacyjnych apartamentów oraz w doborze materiałów wykończeniowych i wyposażenia. 

 

  Specjalizuję się w projektowaniu biur oraz wnętrz mieszkalnych, w domach jednorodzinnych i zabudowie wielorodzinnej. Takie same emocje i zapał do pracy wzbudzają w moim sercu luksusowe apartamenty jak wnętrza o skromniejszym budżecie.

Zajmuję się również projektowaniem i renowacją mebli.
 

  Zakres każdego projektu uzgadniam z Klientem indywidualnie, w zależności od potrzeb. Zaczynamy od inspiracji i koncepcji, wybieramy materiały, elementy wyposażenia i kolorystykę. W kolejnym etapie przygotowuję projekty wykonawcze pomieszczeń, mebli, detali.

 
  Do zakresu moich obowiązków należy również nadzór autorski w trakcie realizacji, koordynacja prac wszystkich ekip, organizowanie dostaw materiałów. 

Współpracuję ze sprawdzonymi fachowcami i dostawcami. 

  Samodzielne urządzanie mieszkania lub domu może być bardzo stresujące. Setki decyzji, brak lub nadmiar pomysłów, nie zawsze łatwa współpraca z wykonawcami, brak czasu... Moim zadaniem jest nie tylko przygotowanie projektu, ale również sprawienie, by cały proces przebiegł sprawnie i bez nerwów dla Inwestorów. 

Serdecznie zapraszam do współpracy!!!

INTERNET Sesja kobiecaKG-3.jpg
bottom of page